Największe przeboje Maanamu

Przygotujcie się na niesamowite widowisko w rytmie zespołu Ex Maanam, który już 29 kwietnia o godzinie 19:00 wkroczy na scenę w Hala Widowiskowo – Sportowa CAIIS w najbardziej elektryzujący sposób!

Legendarne przeboje jak „Kocham Cię, kochanie moje”, „Szare miraże” czy ”Cykady na Cykladach” ponownie zabrzmią na żywo wśród publiczności w wykonaniu energetycznej wokalistki Agi Bieńkowskiej wraz z Tomaszem Kupcem, Waldemarem Dąże oraz muzykami, którzy przez 25 lat tworzyli zespół Maanam – Ryszardem Olesińskim i Pawłem Markowskim!

Nie przegapcie tego niesamowitego wieczoru, zgarnijcie bilety już teraz i weźcie udział w tym fenomenalnym wydarzeniu!
💳Bilety: https://www.ebilet.pl/muzyka/rock/exmaanam
⚡️Link do wydarzenia: https://fb.me/e/WPJ5qglC

exMAANAM NAJWIĘKSZE PRZEBOJE MAANAMU, 29 KWIETNIA 2023 19:00 HALA WIDOWISKOWO - SPORTOWA CAIIS, UL. SPORTOWA 29, 05-825 GRODZISK MAZOWIECKI, DLA POSIADACZY BILETU WSTĘPU BEZPŁATNE PRZEJAZDY WKD 3 GODZINY PRZED I 2 GODZINY PO WYDARZENIU. BILETY DOSTĘPNE NA eBilet

UWAGA!
🚉Przy zakupie biletu obowiązuje bezpłatny przejazd Warszawską Koleją Dojazdową zarówno trzy godziny przed jak i dwie godziny po wydarzeniu.

OSiR – Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Grodzisk Mazowiecki, Warszawska Kolej Dojazdowa, Radio Bogoria koncert #wydarzenie #exmaanam #muzykanażywo”