KONKURS – Mała retencja wód opadowych

Zapraszamy mieszkańców gminy Grodzisk Mazowiecki do udziału w konkursie pn. „Mała retencja wód opadowych”. Czekamy do 11 lipca br. na zdjęcia które prezentują, w jaki sposób zbieracie i wykorzystujecie wody opadowe. Zdjęcia należy umieścić pod postem konkursowym na fanpage’u www.facebook.com/GrodziskMazowiecki, Wejdź na Facebook – Wrzuć zdjęcie w komentarzu – Wygraj nagrody!

KONKURS - Mata retencja wód opadowych. Zapraszamy mieszkańców gminy Grodzisk Mazowiecki do udziału w konkursie pn. "Mała retencja wód opadowych". Czekamy do 11 lipca br. na zdjęcia które prezentują, w jaki sposób zbieracie i wykorzystujecie wody opadowe. Zdjęcia należy umieścić pod postem konkursowym na fanpage'u www.facebook.com/GrodziskMazowiecki, Wejdź na Facebook - Wrzuć zdjęcie w komentarzu - Wygraj nagrody! Konkurs realizowany jest w ramach projektu pn. "Inwestycje w zakresie zielono-niebieskiej infrastruktury w Grodzisku Mazowieckim" współfinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego w ramach Programu Środowisko, Energia i Zmiany Klimatu, obszar programowy: Łagodzenie zmian klimatu i adaptacja do ich skutków. Działania są dofinansowane w 85% ze środków norweskich, realizowane w ramach projektu pn. "Inwestycje w zakresie zielono-niebieskiej infrastruktury w Grodzisku Mazowieckim" dofinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 w ramach programu: Środowisko, Energia i Zmiany klimatu" (Umowa nr MFEOG.07.03.0-07-0025/21-00). Regulamin konkursu na www.grodzisk.pl

Konkurs realizowany jest w ramach projektu pn. „Inwestycje w zakresie zielono-niebieskiej infrastruktury w Grodzisku Mazowieckim” współfinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego w ramach Programu Środowisko, Energia i Zmiany Klimatu, obszar programowy: Łagodzenie zmian klimatu i adaptacja do ich skutków. Działania są dofinansowane w 85% ze środków norweskich, realizowane w ramach projektu pn. „Inwestycje w zakresie zielono-niebieskiej infrastruktury w Grodzisku Mazowieckim” dofinansowanego ze środków Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 w ramach programu: Środowisko, Energia i Zmiany klimatu” (Umowa nr MFEOG.07.03.0-07-0025/21-00).

Regulamin konkursu na www.grodzisk.pl